درباره ما

معرفی پیشگام سیل البرز

شرکت پیشگام سیل البرز در سال ۱۳۹۳ با هدف تولید انواع دستگاه‌‌های بسته بندی سیل القایی، سیل حرارتی،‌ دستگاه شیرینگ و انواع واشر سیل القایی در محمدشهر کرج شروع به کار‌ نمود. این شرکت با توجه به رویکرد خود که تولید دستگاه‌های بسته‌بندی و لوازم مربوط به‌ آن بود اقدام به تجهیز ماشین‌آلات و استخدام نیرو‌ی‌ کارآمد نمود. 

نصب و‌‌ راه‌اندازی تجهیزات مناسب به همراه استخدام متخصصین امر موجب گردید‌ این برند به یکی از تولیدکنندگان برتر انواع دستگاه سیل القایی تبدیل گردد. هدف شرکت پیشگام سیل البرز ارتقای صنعت بسته‌بندی کشور با استفاده از تولید دستگاه‌های باکیفیت و‌ در نتیجه‌ی آن کمک به تولیدکننده‌ها در جهت ارتقای کیفیت بسته‌بندی می‌باشد. این شرکت تمام تلاش خود را در راستای رسیدن به این هدف به کار گرفته است. چنانکه در این سال‌ها توانسته رضایت مشتریان خود در صنایع بزرگ و کوچک را جلب نماید. 

دستگاه‌های تولید شده در شرکت پیشگام سیل البرز در صنایع غذایی، دارویی، شیمیایی،‌ کشاورزی، آرایشی و بهداشتی و… کاربرد دارد. به طور کلی در هر صنعتی که نیاز به بسته‌بندی و پلمپ نمودن محصولات خود دارند می‌توانند با خرید یکی از دستگاه‌های سیل،‌ کیفیت بسته‌بندی محصولات خود را بهبود ببخشند.

از جمله‌ محصولات تولید شده‌ در شرکت پیشگام سیل البرز می‌توان به دستگاه‌های سیل القایی دستی، سیل القایی اتومات، سیل القایی هوا خنک، سیل القایی هوا خنک پرسرعت،‌ سیل القایی حرارتی دستی، سیل حرارتی نیمه اتوماتیک، دستگاه لیبل شیرینگ، سیل القایی آب خنک، دستگاه شیرینگ پک، دستگاه پرکن مایعات رقیق، پک خشاب شده دستگاه سیل‌ گذار و انواع واشر سیل القایی اشاره‌ نمود.

دستگاه‌های بسته‌بندی که در شرکت پیشگام سیل البرز تولید می‌شوند، از ویژگی‌های منحصربفردی برخوردار‌ هستند که این محصولات را از دستگاه‌های دیگر برندها متمایز می‌کند‌. خرید‌ دستگاه سیل القایی  پیشگام سیل البرز می‌تواند موجب افزایش سرعت در خط تولید، اطمینان صد در صد از آب بند بودن بطری، شکل ظاهری زیبای محصول، عدم نیاز به اپراتور در دستگاه های اتومات گردد.

کارکرد دستگاه‌ سیل القایی به گونه‌ای است که این دستگاه‌ها مولد فرکانسی هستند که موجب ایجاد جنبش مولکولی در فلز شده و آن‌را داغ می‌کند. از آنجا که درب بطری به‌ همراه واشر آلومینیومی چند لایه به بطری محکم شده است، با قرار گرفتن در حوزه مغناطیسی آلومینیوم داغ شده و لایه زیرین آن که همجنس بطری است ذوب شده و به دهانه بطری می چسبد. این عمل موجب می‌گردد که بطری یا شیشه حاوی محصول کاملا کیپ شود. سیل نمودن درب بطری‌ها از ورود آلودگی به داخل بطری‌ها جلوگیری می‌کند.

شرکت پیشگام سیل البرز همواره در راستای حمایت از مشتریان گام بر‌داشته‌ است. به گونه‌ای که کیفیت دستگاه‌های‌ تولید شده‌‌ در این شرکت کاملا قابل رقابت با نمونه‌های خارجی است. قیمت دستگاه‌‌های سیل القایی شرکت پیشگام سیل البرز نیز مناسب و به صرفه‌ است. دستگاه‌ها به شکلی قیمت‌گذاری شده‌اند که تمامی تولیدکننده‌های بزرگ و کوچک بنابر نیاز خود بتوانند محصول مورد نظر خود را به‌راحتی خریداری کنند.

تمامی  دستگاه‌های برند پیشگام سیل البرز در‌خط‌ تولید مورد ارزیابی مهندسین فنی قرار می‌گیرد و‌ بعد از تایید،‌ خدمت مشتریان عرضه می‌گردد.‌ به همین دلیل همه‌ی تولیدات شرکت به مدت طولانی پشتیبانی می‌شوند. از نظر پشتیبانی باید به این مورد اشاره نماییم که همه‌ی محصولات شرکت دارای گارانتی ۱۸ ماهه به همراه ۱۰ سال خدمات پس از فروش‌ می‌باشد‌.